OBJEDNÁNÍ MODELU

Všechny modely našich autorských kolekcí jsou vyráběny pouze jako 1.kus velikosti 36-38. Tyto modely jsou zpravidla k dispozici v našem pražském shoowroom nebo ateliéru v Mladé Boleslavi, kde Vás rádi přivítáme. Jejich objednávku je také možné uskutečnit přes ESHOP, kde klikněte na odkaz : http://www.fler.cz/meeschap

designPokud si chcete objednat autorský model jen pro Vás je prvním krokem vždy dohoda termínu první schůzky – prosím počítejte s tím, že pro Vás musíme objednat odpovídající materiály a také s časovou náročností ke zhotovení, tzn. doporučujeme termín první schůzky neodkládat. Ideální načasování pro model na zakázku je od 2 měsíců před požadovaným datem, u svatebních šatů pak minimálně 3 měsíce před termínem odevzdání. Během první schůzky projdeme požadavky zákazníka na model, jeho přání a představy, barvy, tvar, vhodnou barevnou škálu, tvary oděvů, popřípadě aktuální módní trendy.

V případě, že se během první schůzky domluvíme na finálním vzhledu zakázkového modelu, následuje podrobné proměření zákazníka a sepsání objednávky. Je možné, že během první schůzky domluvíme pouze základní zadání pro model (účel použití, barvy, tvar). Na základě tohoto návrhu připravíme do smluveného termínu skicu/návrh finálního modelu (vše na základě barevné typologie zákazníka a tvaru jeho postavy) a připravíme vzorky vhodných materiálů našich dodavatelů.

Pokud je tedy zakázka oboustranně potvrzena, následuje složení zálohy ze strany zákazníka a určení termín I. zkoušky. Před první zkouškou proběhne objednání materiálů, konstrukce střihu podle naměřených rozměrů, střih materiálů, technická příprava modelu a jeho sešití na první zkoušku.

Ve stanovený termín proběhne I.zkouška modelu. Během zkoušky se prochází všechny oblasti oděvu a zaznamenávají se všechny nutné údaje pro jeho úspěšné dokončení.

V průběhu zkoušky je domluven termín II. zkoušky, během které ve většině případů proběhne předání modelu zákazníkovi.

Po I. zkoušce následuje došití modelu, tvarování a zdobení (pokud je zdoben).

Během II.zkoušky probíhá hodnocení celkového tvaru oděvu, v případě zájmu je možné domluvit výrobu vhodných doplňků.

Výrobek je zákazníkovi předán v ochranném obalu společně s informacemi pro jeho správnou údržbu.