Mladá Boleslav

Na co se můžete těšit:

V pohodovém zázemí ISŠ Na Karmeli nebo v zázemí našeho ateliéru v Lukášově ulici 207/10 najdete plně vybavenou učebnu se zázemím pro výuku šití – základní šicí stroj pro každého účastníka kurzu, prostor pro žehlení, overlock pro skupinu. Výuka probíhá v malých skupinkách tzn.maximalně 9 osob. Drobné občerstvení během kurzu zajištěno a parkujeme přímo za školou.

Aktuální nabídka:

  • začátečníci: 8.10.19 – 5.11.19 – vždy v úterý 17:00 – 20:00, celkem 5 bloků po 3 hodinách, 1999,-
  • workshop SLAVÍME ADVENT: 12.11.19 – 26.11.19 – vždy v úterý 17:00 – 20:00, celkem 3 bloky po 3 hodinách, 1500,-

Pokud se Vám termíny kurzů nehodí nebo jste nenašli téma, které Vás zajímá i nadále platí nabídka individuálních hodin v našem ateliéru (detaily najdete níže). V čase dovolených a prázdnin (červen – srpen) plánujeme pouze individuální kurzy v našem ateliéru, případně malé workshopy (max. 3 osoby) dle aktuálního zájmu. Je možné samozřejmě domluvit extra cenu pokud dorazíte na individuál ve dvou lidech (třeba s kamarádkou).

Pro získání dárkového poukazu nebo rychlé info piště na email pm@meeschap.com

Místo kurzů:

ISŠ NA KARMELI, Na Karmeli 206, 293 80 Mladá Boleslav

Aktuální nabídka kurzů:

Kurzy, které již proběhly:

 

 

Lektoři:

Ing. Pavla Sýkorová Michalíková

Zakladatelka kreativních kurzů pod značkou Meeschap, lektorka kurzů v Mladé Boleslavi.

ING. PAVLA SÝKOROVÁ MICHALÍKOVÁ

 

 

Oblast činností: lektor kurzu, módní návrhář a majitel autorské značky Meeschap

Krátké představení:

„Krejčovině se věnuji od mých 11 let, kdy se stala součástí mého životního směru, tzn.po základní škole jsem absolvovala SPŠ Textilní v Liberci, dále Technickou univerzitu v Liberci – obory oděvnictví a návrhářství. Po studiích jsem se věnovala zakázkové tvorbě , společně s vytvářením autorských modelů.

S rokem 2016 byl pod značkou Meeschap odstartován projekt kreativních kurzů, který ve svém plánu zahrnuje rozšířit základní principy a znalosti krejčoviny mezi širokou veřejnost. Lektořina mě velmi naplňuje, protože je skvělé sledovat jak se absolventky zlepšují a je až neuvěřitelné jak se všichni během kurzu dokážeme obohatit o naše znalosti a zkušenosti.“

Ing. Klára Zvěrcová

Lektorka kurzů v Mladé Boleslavi.

Oblast činností: lektor kurzu, spolumajitelka Šicího ráje

Krátké představení:

„Šicí stroj a látky mě provázejí od doby, kdy si má maminka otevřela obchod s látkami a já nakupovala jako malá holka přes dveře. Od malička jsem šila, a tak není divu, že jsem v roce 2009 zdárně vystudovala Technickou Univerzitu v Liberci – obor Textilní a oděvní návrhářství. Po studiu jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, kde se můj koníček stal závislostí. Šila jsem na sebe a na děti. Po mateřské dovolené jsem nastoupila do rodinné firmy Šicí ráj, kterou jsem rozšířila o e-shop, o který se starám https://www.sici-raj.cz/ Láska k látkám a šití mě provází celý život a moc ráda ji díky kurzům předávám dál.“