Praha

Na co se můžete těšit:

Pro Prahu a okolí aktuálně nabízíme KURZ ŠITÍ U VÁS DOMA!, kdy nemusíte nikam jezdit a my přijedeme za Vámi! Postačí nás kontaktovat na email pm@meeschap.com , kde se domluvíme na místě konání kurzu, termínu, ceně (dle počtu účastníků) a všech detailech k jeho průběhu.

Kurz může být individuální, tzn.pro jednu osobu s cenou 350,-/1.hod/osoba nebo skupinový (max.3 osoby) s cenou 600,-/1.hod/skupina. K ceně za kurz je nutné přičíst cenu za dopravu, která činí 8,- /1km (domlouvá se individuálně podle místa konání).

 

Aktuální nabídka:

  • Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé
  • Kurz šaty/halenka na míru, sukně nebo kalhoty na míru
  • Workshop úpravy a opravy oděvů
  • Workshop úpravy střihů a modelace
  • určíte si Vy sami

Pro každý z uvedených kurzů používáme osnovy, což je pro Vás jistota z hlediska obsahu kurzu.

 

Místo kurzů:

Určíte si Vy sami.

 

Aktuální nabídka kurzů:

Určíte se Vy sami.

 

 

Kurzy, které již proběhly:

Sobotní úpravy oděvů PrahaKurz šití Praha

Lektoři:

ING. STANISLAVA KRÝSLOVÁ

Ing. Stanislava Krýslová

Lektorka kurzů v Praze.

Oblast činností: lektor kurzu

Krátké představení:

„Jako malou holku naučila babička mě a sestru plést. Viděly jsme, že mamka, babička i tety pletou a chtěly to také umět. Jakmile nás to naučila, přestalo nás to bavit. Avšak později jsme se vyučily dámskou krejčovou a rodinná tradice švadlena/krejčová byla zachována. Následovalo studium na Technické univerzitě v Liberci – obor oděvní technologie a k tomu doplňkové pedagogické studium. Po dlouhá léta šiji doma na zakázku a věnuji se háčkování a v poslední době i pletení oblečení na dceru.“

ING. PAVLA SÝKOROVÁ MICHALÍKOVÁ

Ing. Pavla Sýkorová Michalíková

Zakladatelka kreativních kurzů pod značkou Meeschap, lektorka kurzů v Mladé Boleslavi.

Oblast činností: lektor kurzu, módní návrhář a majitel autorské značky Meeschap

Krátké představení:

„Krejčovině se věnuji od mých 11 let, kdy se stala součástí mého životního směru, tzn.po základní škole jsem absolvovala SPŠ Textilní v Liberci, dále Technickou univerzitu v Liberci – obory oděvnictví a návrhářství. Po studiích jsem se věnovala zakázkové tvorbě , společně s vytvářením autorských modelů.

S rokem 2016 byl pod značkou Meeschap odstartován projekt kreativních kurzů, který ve svém plánu zahrnuje rozšířit základní principy a znalosti krejčoviny mezi širokou veřejnost. Lektořina mě velmi naplňuje, protože je skvělé sledovat jak se absolventky zlepšují a je až neuvěřitelné jak se všichni během kurzu dokážeme obohatit o naše znalosti a zkušenosti.“